ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Педагоги

Очолює навчально-методичну роботу заступник директора 

Петренко Олена Василівна, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди у 1991 році.  Зараз отримує другу вищу освіту у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка.

Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «учитель-методист». Здійснює керівництво науково-методичною і науково-дослідницькою діяльністю закладу, має власні методичні розробки. Організовує роботу щодо впровадження Всеукраїнських інноваційних проектів. Має власні друковані роботи.

Ініціативна, творча особистість. Має високий рівень професійної підготовки,  творчості, доцільно використовує ефективні форми і методи організації навчально-виховного процесу, забезпечує високу результативність роботи.

Володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі,  широким спектром стратегій навчання, вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу.

Велику увагу приділяє організації роботи педагогічного колективу навчально-виховного комплексу з обдарованими учнями. Як наслідок, учні школи успішно захищають наукові роботи, здобувають перемоги на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вона вміє ефективно планувати роботу, приймає продумані, кваліфіковані професійні й управлінські рішення. Вдало використовує в професійній діяльності інформаційно-комунікаційні технології, орієнтується в інформаційному просторі, володіє й оперує інформацією відповідно до потреб.

Нагороджена Подякою управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради, 2011 рік, Грамотою управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради, 2012 рік.

  Загальний стаж — 29 років

 

У школі працює  висококваліфікований колектив педагогів, який включає 46 осіб.

Серед яких:

Учитель-методист – 7;

Вихователь-методист–1;

Практичний психолог-методист–1;

Старший вихователь – 1;

Старший учитель – 4;

Спеціаліст вищої категорії – 17;

Спеціаліст І категорії – 7;

Спеціаліст ІІ категорії – 7;

Спеціаліст – 15. 

В НВК працюють такі педагоги:

portret

Одокієнко Ліна Юріївна

Вчитель математики

Освіта: Смоленський державний педагогічний інститут ім. К.Маркса

Категорія, звання: вища категорія, «Вчитель — методист»

Нагороди: нагороджена знаком «Відмінник освіти України», нагороджена нагрудним знаком «О.А.Захаренко»

Загальний педадгогічий стаж: 35 років

img_0073

Рєзнікова Ольга Володимирівна

Учитель математики

Освіта: Полтавський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Математика» і отримала кваліфікацію «Учитель математики», 1980.

Категорія, звання: «Спеціаліст вищої категорії», «Учитель-методист».

Нагороди: Подяка Міністерства освіти і науки України за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок  у навчання і виховання підростаючого покоління (2015).

Загальний педагогічний стаж:  30 років.

loyenko2

Лоєнко Олена Володимирівна

Вчитель фізики та інформатики

Освіта: Харківський Національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Фізика» та  Інститут післядипломної освіти Харківсьго національного університету імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Менеджмент організації та адміністрування», з відзнакою, 2014.

В 2012 році визнана переможцем в номінації «Кращій науковець» щорічного конкурсу «Студент року». Посіла ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з педагогіки (2012 р). Нагороджена почесною відзнакою «Сковородинівця» (2014 р.)

Категорія: спеціаліст

Нагороди: Подяка Департаменту освіти і науки «За вагомий внесок в навчання та виховання учнів Комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13».

Куратор архітектурного LEGO-конкурсу «Моє місто»(2014 р.)».

Сертифікований тренер FLL та FLL Junior(2015-2016 н.р.)

Персональний веб-сайт: http://lenasolomko.wix.com/loenko

Загальний педагогічний стаж:  4 роки

x_b6e7759b

Виродова Ірина Сергіївна

Учитель фізики, математики

Освіта: Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика і фізика» та здобула кваліфікацію вчителя математики і фізики, 2010.

Категорія: спеціаліст

Загальний педагогічний стаж: 6 років

img_0072

Марочкіна Тетяна Миколаївна

Учитель російської мови та літератури

Освіта: Балашовський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Русский язык и литература»і отримала кваліфікацію «Учитель русского языка и литературы», 1976.

Категорія, звання: «Спеціаліст вищої категорії», «Старший учитель».

Нагороди: Грамота за якісну підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури (2014), Грамота Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління (2014), Грамота Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну плідну працю, високі досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти таз нагоди Дня працівників освіти (2016).

Загальний педагогічний стаж:  38 років.

dut_d_bt-ym

Петегирич Оксана Михайлівна

Учитель зарубіжної літератури,іноземної (англійської) мови,педагог-організатор.

Освіта: Педагогічний коледж Харківського гуманітарно-педагогічного інституту-диплом молодшого спеціаліста (з відзнакою) за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти.Англійська мова»,кваліфікація вчителя іноземної (англійської) мови загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів, 2009.
Харківський гуманітарно-педагогічний інститут-диплом бакалавра (з відзнакою).Базова вища освіта за напрямом підготовки «Філологія», кваліфікація вчителя іноземної (англійської) мови загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів, 2010.
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди-диплом спеціаліста про повну вищу освіту.»Педагогіка і методика середньої освіти.Мова та література (англійська), кваліфікація вчителя англійської мови та літератури та зарубіжної літератури, 2011.
Харківський національний фармацевтичний університет-диплом магістра про повну вищу освіту.»Педагогіка вищої школи»,кваліфікація магістра з педагогіки, 2013.
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди,здобула ступінь магістра за спеціальністю «Управління навчальним закладом» і здобула кваліфікацію керівника підприємства,установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання), (диплом з відзнакою), 2015.

Категорія: Спеціаліст першої категорії.

Загальний педадгогічий стаж: 7 років

img_0079

Токарєва Олена Іванівна

Учитель української мови та літератури.

Освіта: Харківський державний педагогічний інститут ім. Г. С. Сковороди за спеціальністю «Українська мова та література» і отримала кваліфікацію «Вчитель української мови та літератури», 1989.

Кваліфікаційна категорія, звання: «Спеціаліст ІІ категорії», «Старший викладач української мови».

Загальний педагогічний стаж:  16 років.

12

Шкрабаченко Ольга Ігорівна

Учитель англійської мови

Освіта: Черкаський державний університет  ім. Богдана Хмельницького, 2000

Мiсце роботи — Комунальний заклад «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13» Харківської обласної ради

Категорія, звання: Вища кваліфікаційна категорія, «учитель-методист»

Переможець Міжнародного конкурсу TEACHING EXCELLENCE AND ACHIEVEMENTS(2014), регіональний координатор україно-німецького проекту «Молодь дебатує», більше 20 сертифікатів участі в семінарах та конференціях.

Стаж педагогiчної роботи: 15 рокiв

iwtuur_lqs0

Запівалова Дар`я Валеріївна

Вчитель образотворчого мистецтва.

Освіта: Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, отримала вищу освіту за спеціальністю «Образотворче мистецтво» та здобула кваліфікацію вчителя образотворчого мистецтва, 2015.

Нагороди: Подяка директора Департаменту науки і освіти «За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти та за підсумками 2015-2016 навчального року».

Куратор архітектурного LEGO-конкурсу ROBOTICA«Світ розваг, відкриттів та пізнання» (2015-2016 навч.рік), «Столиці світу» (2016-2017 навч.рік).

Педагогічний стаж: 1 рік.

2

Олешко Олена Анатоліївна

Вчитель музичного мистецтва, художньої культури та музичний керівник ДНЗ.

Освіта: Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди і отримала вищу освіту за спеціальністю «початкові класи та музичне мистецтво» і здобула кваліфікацію вчителя початкових класів та музичного мистецтва, 1997.

З 1996 року працює на посаді вчителя музичного мистецтва

Категорія: Спеціаліст І категорії.

Загальний педагогічний стаж: 20 років

1

Ходакова Наталія Вікторівна

Вчитель хімії

Освіта: хімічний факультет Харківського державного  університету  імені  М. Горького  та отримала вищу освіту за спеціальністю «Хімік. Викладач хімії», 1987

Нагороди: Грамота Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, подякою Департаменту освіти і науки «За вагомий внесок в навчання та виховання учнів Комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13».

Категорія: вища

Загальний педагогічний стаж:  25 років.

1 Бенцарук Ольга Іванівна
Вчитель біології Освіта: Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди та отримала вищу освіту за спеціальністю «Вчитель біології та хімії»Категорія, звання: «Спеціаліст вищої категорії», «Учитель-методист».Нагороди: Подяка директора Департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок  у навчання і виховання підростаючого покоління (2015).

Загальний педагогічний стаж:  25 років.  

image

Абрамова Ольга Миколаївна

Учитель географії та економіки

Освіта: вища. Харківський державний університет ім. О.М.Горького,геолого-географічний факультет за спеціальністю-географія, спеціалізація «Охорона навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів», кваліфікація- географ, викладач географії, 1992.

Нагороди: Подяка директора Департаменту науки і освіти , від Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадської освіти. Свідоцтвом про підготовку переможця Міжнародного дистанційного бліц-турниру з географії у проекті «Новий урок».

 Кваліфікаційна категорія: спеціаліст IІ категорії

З 2010 року працює на посаді вчителя географії та економіки

Загальний педагогічний стаж: 11 років

47

Орел Іван Григорович

Учитель історії

Освіта: Харківський державний педагогічний університет  ім. Г.С. Сковороди. «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія» кваліфікація —  вчитель історії.

 Категорія, звання: «Спеціаліст вищої категорії», «Учитель-методист».

Нагороди: Нагороджений грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за підготовку переможців ІІ-етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, дипломом ІІІ-ступеня за участь у Харківській обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій, Грамотою  аерокосмічного ліцею на базі ХАІ за роботу з обдарованими дітьми та якісну підготовку учнів учасників ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції довузівської молоді «Гагарінські читання»,  Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Сертифікатами за участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільнознавчиих дисциплін» , Знаком «Відмінник освіти» (2016).

Загальний педагогічний стаж: 15 років.

img_0061

Губар Ольга Григорівна

Вчитель початкових класів

Освіта: Криворізький державний педагогічний інститут, отримала вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка та методика початкового навчання» та здобула кваліфікацію учитель початкових класів, 1987.

Категорія, звання: вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.

Нагороди: Грамота Міністерства освіти, подяка та  грамота Головного управління освіти та науки Харківської обласної державної адміністрації.

Здійснює керівництво методичним об’єднанням вчителів початкової школи.

Загальний педагогічний стаж: 30 років.

foto-gupalova4

Гупалова Олена Олександрівна

 Учитель початкових класів

Освіта: вища. Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди. Отримала диплом з відзнакою.

 Спеціальність за дипломом: Початкове навчання і музичне виховання

 Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії

 Курси підвищення кваліфікації: 2007рік, 2013рік

 Нагороди:

  • 2014р. – Подяка (Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, екологічний факультет)
  • 2015р. – Диплом (ROBOTIKA. Всеукраїнський фестиваль робототехніки)
  • 2015р. – Подяка (Технічна студія «Винахідник»)
  • 2015р. – Грамота ( Комунальний заклад «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13» Харківської обласної ради)

 Стаж роботи: з 2006 року

img_20161026_114012

Голощапова Валерія Василівна

Учитель початкових класів

Освіта: Харківський національний університет радіоелектроніки за спеціальністю «Комп’ютеризовані технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв» та здобула кваліфікацію технолога-видавця, 2007.

Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди факультет «Інститут післядипломної освіти» за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію організатор початкової освіти, вчитель початкових класів, 2013.

Категорія: спеціаліст

Загальний педагогічний стаж:  2,5 роки

25

Папуга Людмила Анатоліївна 

Вчитель початкових класів

Категорія, звання: вища, «Старший учитель»

Стаж педагогічної  роботи:  36 років

 

Перекладач

НОВИНИ

Календар

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
2 2 2 2 2 2 2 2