ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Вихователі

Очолює виховну роботу заступник директора 

Поскребишева Лариса Юріївна,  має вищу кваліфікаційну категорію та звання «старший-учитель».

Закінчила Харківський державний університет ім. О.М.Горького у 1992 році. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «старший-учитель».
Має високу науково – теоретичну підготовку, досконало володіє прийомами і методами управлінської діяльності та педагогічної роботи з дітьми. Для її роботи характерний творчий пошук, прагнення удосконалення організації навчально – виховного процесу. Має організаторські здібності.
В управлінській діяльності використовує сучасні технології, здійснює контрольно – оцінювальну діяльність у виховному процесі з використанням інформаційно – комунікаційних технологій.
Здібний організатор, уміє вдало розподілити між підлеглими обов’язки, організувати колектив на виконання поставлених завдань.
Поскребишева Л.Ю. гідно представляє школу на обласному та всеукраїнському рівнях. Про це свідчить ї участь XV Ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012», м. Київ. Нагороджена Дипломом ІІІ ступеню ХІХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за роботу на тему «Здоров´я зберігаючі технології в санаторній школі».
Поскребишева Л.Ю. логічна, послідовна, енергійна, товариська, уміє домогтися поставлених цілей. Виявляючи повагу до оточуючих, уміє привернути до себе увагу людей, глибоко вникає в суть їх проблем та  вирішує складні конфліктні ситуації. Працює над створенням здорових і безпечних умов навчання та виховання. Уміло направляє зусилля кожної дитини на реалізацію творчих здібностей та навичків, на вибір подальшої професії.
Підтримує тісні зв’язки з батьками, надає їм консультативну допомогу з питань навчання та виховання, фізичного й інтелектуального розвитку їх дітей.
Нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, 2009 рік, Грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, 2012 рік, Подякою лінійного управління на Південній залізниці УМВСУ, 2012 рік.
 Загальний стаж – 27 років

У школі працює  висококваліфікований колектив вихователів, який включає 15 осіб.

Серед яких: 

Спеціаліст -6 

Спеціаліст І категорії — 2 

Спеціаліст ІІ категорії -4 

Спеціаліст вищої категорії — 3

З яких:

Старший вихователь -1 

Вихователь -методист -1

img_0057

Косенкова Ольга Петрівна

Вихователь

Освіта: Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди і отримала вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію викладача української мови та літератури, 2007.

Пройшла навчання з підвищення кваліфікації за напрямом «Формування медіа грамотності педагогів» у січні 2016 році.

Категорія: Спеціаліст першої категорії.

Нагороди: Грамота Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації у 2014.

Загальний педагогічний стаж: 12 років.

 xl8n6d30idq

Орєховскька Ірина Андріївна

Вихователь

Освіта: Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Скороводи і отримала вищу освіту за спеціальністю «Математика. Фізика» та здобула кваліфікацію математика, вчителя математики, фізики та астрономії, 2014.

Загальний педагогічний стаж: 3 роки.

 skanirovanie0391

Чепенко Олена Володимирівна

Вихователь

Освіта: Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди і отримала вищу освіту за спеціальністю «Математика та основи інформатики» та здобула кваліфікацію учителя математики та основ інформатики, 1997.

Категорія: Спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

Нагороди: Подяка начальника Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації (2011р.).

Загальний педагогічний стаж: 12 років.

?????????????

Орел Юлія Володимирівна

Вихователь

Освіта: МУВК Київського району м.Харкова по програмі «Машинопис і основи сучасного діловодства», 1991

Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди і отримала вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка та методика початкового навчання» та здобула кваліфікацію учитель початкових класів, 1995

Харківський обласний інститут удосконалення вчителів за спеціальністю «Дефектологія»  та здобула кваліфікацію логопед, 1999.

Категорія: вища кваліфікаційна категорія.

Здійснює керівництво методичним  об’єднанням вихователів та класних керівників навчально-виховного комплексу.

Куратор Регіонального конкурсу фотомистецтва серед дітей та молоді «Фотостарт 3» (м.Луганськ, 2012 р.). Отримала свідоцтво учасника майстер-класів  «Travel photo» фотохудожника, члена НСФХУ Такаши Ітозава ( Японія), «Художня фотографія як вид мистецтва»  фотохудожника, члена НСФХУ Інни Єрмакової (м. Луганськ).

Отримала  диплом учасника Всеукраїнського етнокультурного проекту «Folk Ukraine» VI  Всеукраїнського Фестивалю Писанок( м. Київ, 2016 р.).

Нагороди: Грамота Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації «За сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди 50-річчя створення навчального закладу».

Працює в закладі з 1995 року  на посаді вихователя.

Загальний стаж: 25 років

 cmkmcxvgdou

Петегирич Людмила Петрівна

Вихователь

Освіта: Харківський державний педагогічний інститут імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання з додатковою спеціальністю музика», 1988.

Категорія: Спеціаліст першої категорії.

Стаж роботи: 20 років

 img_0056

Мельник Іоланта Іванівна

Вихователь

Освіта: Вільнюське педагогічне училище, отримала  освіту за спеціальністю «Виховання в дошкільних закладах» та здобула кваліфікацію вихователя  дошкільних закладів.

Пройшла курси з підвищення кваліфікації за напрямом «Вихователі шкіл-інтернатів» у березні 2015р.

Нагороди: Грамота Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації; Подяка Директора Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

Загальний педагогічний стаж: 15 років.

 dsc_3121

Пластун Тетяна Іванівна

Вихователь

Освіта: Харківський педагогічний коледж і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію вихователя в дошкільному закладі, 1999.

Харківський педагогічний університет імені Г.С. Сковороди і отримала  повну  вищу освіту за спеціальністю «Психологія» та здобула кваліфікацію психолога, практичного психолога в закладах освіти, 2006.

Категорія: Спеціаліст другої категорії.

Нагороди: Подяка  Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації у 2015 році.

Тісно співпрацює з еколого-натуралістичним відділом «Палацу харківської та юнацької творчості».

Загальний педагогічний стаж: 15 років.

 20170922_091216  

Букій Олена Анатоліївна

Вихователь

Освіта: Харківський національний педагогічний університет імені  Г.С. Сковороди. Отримала вищу освіту за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію організатора початкової освіти, вчителя початкової школи.

Стаж роботи: 3 роки

 

 

Кобзарьова Наталя Федорівна

Вихователь

Освіта: Яковлевське педагогічне училище, отримала освіту (червоний диплом) за спеціальністю «Виховання в дошкільних закладах з додатковою спеціалізацією «Керівник образотворчої діяльності в дошкільних закладах»» та здобула кваліфікацію вихователя дошкільних закладів, керівника образотворчої діяльності.

Національний аерокосмічний університет ім.Н.Є.Жуковського «ХАІ» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

Пройшла курси у Межгалузевому інституті підвищення кваліфікації кадрів при НТУ «Харківський політехнічний інститут» за спеціалізацією «Менеджмент навколишнього середовища» у 2001 році.

Загальний стаж:15 років

 

Перекладач

НОВИНИ

Календар

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
2 2 2 2 2 2 2 2