ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Учнівське самоврядування

Євроклуб «Сузір´я»

Учнівське самоврядування в комунальному закладі «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13″ Харківської обласної ради — це спосіб організації життя учнівського колективу, залучення учнів до планування, організації контролю та підведення підсумків їх навчальної, трудової, суспільно — громадської діяльності.

Актив євроклубу «Сузір’я» 

Структура євроклубу «Сузір´я»

Концепція євроклубу

Партнерство з позашкільними закладами

Міжнародне партнерство

Наші заходи 

Наш герб:

За основу герба взятий щит з трьох частин: його частки символізують єдність і спільність педагогів, батьків і учнів (молоді рослини). У центрі герба – книга, освітлена Сонцем – традиційні символи знання, освіти. Крім того в геральдиці Сонце є символом доблесті. Книга, що перебуває поруч, красномовно вказує на наше бажання пишатися якістю освіти в школі. На сторінках книги знайшли своє місце атрибути технічної, природничо-наукової й гуманітарної освіти, але їхнє розташування на різних сторінках можна вважати знаком нашого позитивного відношення до профільного навчання.
Гербовий щит оточують маслинове гілля, означаючи принцип мирного рішення всіх проблем і протиріч, які можуть виникнути в школі. До того ж прагнення до миру (у широкому змісті цього слова) стає усе більше актуальним у сучасному суспільстві.
Герб виконаний у зелених і блакитних тонах. Ці кольори в геральдичній символіці наділяються значеннями радості й надії.
Гасло «Нехай кожний тут знайде себе!» виражає загальне прагнення до розкриття вроджених задатків і таланту кожного учня й реалізує творчий потенціал кожного вчителя.

                                 

Перекладач

НОВИНИ

Календар

Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
2 2 2 2 2 2 2