ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Виховна діяльність

Виховний процес у комунальному закладі «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13» – це цілісна динамічна система створення базису формування особистісної культури, системи ціннісних ставлень до світу та самого себе; забезпечення співробітництва вихователя і вихованця, спрямованого на засвоєння вироблених людством культурних цінностей.

Серед численних педагогічних концепцій і ідей ми сповідуємо головнувиховання із захопленням!  

 

Щодня в нашій школі – подія, бо кожна  дитина – особистість.

         Дітей потрібно любити всім серцем і уміти проявляти цю любов у повсякденному житті. Кожний шкільний день, кожний урок, осмислений педагогом — це подарунок дітям. Кожне спілкування дитини зі своїм педагогом повинне вселяти в нього радість і оптимізм – саме за таким принципом працюють педагоги та вихователі закладу. 

 

Кожна дитина в школі розвивається і вдосконалюється фізично, духовно, зростає творчою людиною з почуттям власної гідності  та відповідальності за свої дії.

Прагнучи пізнати таємницю дитячої душі, педагогічної майстерності й науки педагогіки, ми бачимо в кожной дитині свого вчителя й вихователя.

 Важливою умовою виховання є засвоєння суспільного досвіду, втіленого у різних формах і жанрах мистецтва,  формування особистісного морально — естетичного досвіду.

З цією метою в закладі діє мережа гуртків:

— «Музична студія», керівник Олешко О.А.;

— «Писанкарство», керівник Ходячих С.Ю.;

— «Райдуга», керівник Теплицька Н.В.;

-«Настільний теніс», керівник Фандєєв А.Є.;

-«Вивчення китайської мови», Лахмотова Ю.В.

-«Атлетичний» керівник Фандєєв А.Є.

-«Інформатика», керівник Соломко О.В.

Звернення до народного декоративно — прикладного мистецтва завоювало одне з провідних місць у виховній роботі з дітьми. Цьому сприяє справжнй майстер своєї справи, керівник гуртка «Творча студія», який доносить до дітей таємницю виготовлення виробів народними майстрами.

Тісно співпрацюють гуртки  танцю «Райдуга» та «Музична студія». На шкільних концертах, конкурсах та спектаклях нікого не залишають байдужими виступи учасників цих гуртків.

В секціях «Плавання», «Настільний теніс »,«Атлетичний», відбувається спортивне виховання юнаків та дівчат. Під час занять у гуртку юнацтво розвивається фізично, розумово, соціально.

 

Комплексні заходи спрямовані на індивідуальний розвиток хворої дитини, покращення її стану здоров’я, організовані на основі оптимального поєднання лікувально-оздоровчого та навчально-виховного процесів.

Робота з шефськими та громадськими організаціями

Продовжуються і розширюються зв’язки  з організаціями і культурно-просвітницькими закладами області:

-Харківською обласною дитячою бібліотекою; 

-Радою ветеранів Великої Вітчизняної війни;

-Обласним Палацом дитячої та  юнацької творчості;

— дитячо-юнацькою спортивною школою;

-Центром культури Київського району;  

-цирковою студією » Надія”;

-громадською організацією «Думка» та іншими.

 

Перекладач

НОВИНИ

Календар

Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
2 2 2 2 2 2 2