ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Адміністрація


Директор навчально-виховного комплексу

Михайленко Галина Володимирівна

 Закінчила Харківський державний університет ім. О.М.Горького у 1987 році, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у 2008 році. Випускниця програми державного  Департаменту США USAID « Educftional Quality Monitoring», учасник міжнародного форуму «EURO 2012 Ukrainian Polish Youth Initiatives».

Має науковий ступінь кандидата наук з державного управління, вищу кваліфікаційну категорію та звання «учитель-методист».    Автор 15 наукових статей з питань удосконалення управлінської діяльності в системі загальної середньої освіти.

Відмінник освіти і науки України,  нагороджена нагрудними знаками «Василь Сухомлинський» та
«О.А. Захаренко».

Має власні напрацювання  в управлінні загальною середньою освітою, в науково-педагогічній діяльності.  Проявляє високий професіоналізм у керуванні навчальним закладом, застосовуючи сучасні досягнення педагогічної науки. Завдяки розробці й упровадженню управлінських новацій у роботу з кадрами, в підвищенні їх кваліфікації  вчителі, медичні працівники та вихователі закладу досягли значних успіхів у навчально-виховній та медико-педагогічній діяльності

За час керівництва  Михайленко Г.В.  колектив закладу став переможцем  Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – «Школа культури здоров’я» та нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

За результатами державної атестації, проведеної в 2014 році,  навчально-виховний комплекс атестований з відзнакою.

Як директор навчально-виховного комплексу надає великого значення формуванню колективу однодумців, створенню атмосфери співпраці, внутрішньої згуртованості, максимальному розкриттю потенціалу кожного співробітника.

  Загальний стаж – 37 років.

Заступник директора з навчальної роботи

               Петренко Олена Василівна

Закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди у 1991 році.  Зараз отримує другу вищу освіту у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка.

Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «учитель-методист». Здійснює керівництво науково-методичною і науково-дослідницькою діяльністю закладу, має власні методичні розробки. Організовує роботу щодо впровадження Всеукраїнських інноваційних проектів. Має власні друковані роботи.

Ініціативна, творча особистість. Має високий рівень професійної підготовки,  творчості, доцільно використовує ефективні форми і методи організації навчально-виховного процесу, забезпечує високу результативність роботи.

Володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі,  широким спектром стратегій навчання, вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу.

Велику увагу приділяє організації роботи педагогічного колективу навчально-виховного комплексу з обдарованими учнями. Як наслідок, учні школи успішно захищають наукові роботи, здобувають перемоги на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вона вміє ефективно планувати роботу, приймає продумані, кваліфіковані професійні й управлінські рішення. Вдало використовує в професійній діяльності інформаційно-комунікаційні технології, орієнтується в інформаційному просторі, володіє й оперує інформацією відповідно до потреб.

Нагороджена Подякою управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради, 2011 рік, Грамотою управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради, 2012 рік.

  Загальний стаж — 29 років

cnf58Tl52vsЗаступник директора з виховної роботи

Поскребишева Лариса Юріївна

Закінчила Харківський державний університет ім. О.М.Горького у 1992 році. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «старший-учитель».

Має високу науково – теоретичну підготовку, досконало володіє прийомами і методами управлінської діяльності та педагогічної роботи з дітьми. Для її роботи характерний творчий пошук, прагнення удосконалення організації навчально – виховного процесу. Має організаторські здібності.

В управлінській діяльності використовує сучасні технології, здійснює контрольно – оцінювальну діяльність у виховному процесі з використанням інформаційно – комунікаційних технологій.

Здібний організатор, уміє вдало розподілити між підлеглими обов’язки, організувати колектив на виконання поставлених завдань.

Поскребишева Л.Ю. гідно представляє школу на обласному та всеукраїнському рівнях. Про це свідчить ї участь XV Ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012», м. Київ. Нагороджена Дипломом ІІІ ступеню ХІХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за роботу на тему «Здоров´я зберігаючі технології в санаторній школі».

Поскребишева Л.Ю. логічна, послідовна, енергійна, товариська, уміє домогтися поставлених цілей. Виявляючи повагу до оточуючих, уміє привернути до себе увагу людей, глибоко вникає в суть їх проблем та  вирішує складні конфліктні ситуації. Працює над створенням здорових і безпечних умов навчання та виховання. Уміло направляє зусилля кожної дитини на реалізацію творчих здібностей та навичків, на вибір подальшої професії.

Підтримує тісні зв’язки з батьками, надає їм консультативну допомогу з питань навчання та виховання, фізичного й інтелектуального розвитку їх дітей.

Нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, 2009 рік, Грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, 2012 рік, Подякою лінійного управління на Південній залізниці УМВСУ, 2012 рік.

 Загальний стаж – 27 років

 

Заступник директора з медичної роботи
Рубан Валентина Тихонівна  

Закінчила Харківський медичний інститут, спеціальність «Педіатрія», Харківський державний інститут фізичної культури. За фахом лікар-фізіотерапевт І категорії.

Має особливий підхід  у лікуванні та спілкуванні з дітьми. Значну увагу приділяє проблемі використання сучасних підходів у лікуванні сколіотичної хвороби в дітей. У своїй роботі активно використовує та поширює інноваційні методики та технології лікування. Володіє широким спектром стратегій щодо реабілітації функціональної та опорно-рухової дієздатності хворих. Активно впроваджує форми та методи організації лікувального та реабілітаційного процесу. Звертає велику увагу на  індивідуальний підхід до кожного вихованця у підібранні індивідуальних вправ лікувальної фізкультури  з урахуванням діагнозу.

Нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації. Загальний стаж – 38 років

DSC_07604Заступник директора з адміністративно-господарської роботи
Шведова Антоніна Петрівна

Закінчила Харківське вище професійно торгове училище. На посаді заступника директора з 2008 року. 

Має нагороди: Грамота Харківської обласної ради, грамота Головного управління освіти і науки Харківської обласної адміністрації, Подяка Начальника Управління генерал-майора міліції Мельниченко А.М.

Загальний стаж – 38 років

 Головний бухгалтер 

Ладигіна Олена Едуардівна 

Закінчила Харківський політехнічний інститут, спеціальність » гідро пневмоавтоматика та гідропривод». 1992 рік зміна фаху на бухгалтера МП у Харківському обласному навчальному центрі Мінстата України. Нагороди: Почесна грамота Центральної виборчої комісії.

Загальний стаж — 32 роки

 

Інженер з охорони праці

Дмитрієв Олександр Васильович

Закінчив Харківський політехнічний інститут за спеціальністю » Механіко-маталургії», у навчально-виховному комплексі працює 4 роки;

Загальний стаж — 41 рік

 

 

 

 

Перекладач

НОВИНИ

Календар

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
2 2 2 2 2 2 2 2