ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Архітектурний Start-up

Архітектурний проект

          А наші юні архітектори завзято готуються до конкурсу ROBOTICA-2018! Нагадую, що цьогорічна тема довгоочікуваного конкурсу – «Водний світ». З-поміж десятків ідей гуртківці обрали одну – будівництво водоспаду зі старовинним замком.

          Наразі одна частина команди працює над створенням платформи для водоспаду, а інша – над проектуванням і будівницвом середньовічного чарівного замку.

Керівник проекту — Дар`я Валеріївна Запівалова

Вітаємо нових учасників команди Step to Dream Lego Architecture!

Нещодавно в нашій лего-студії пройшов вибірковий тур учасників до шкільної команди Lego Step to Dream Lego Architecture серед 5-9 класів. Учні, що вдало впоралися із запропонованим завданням, автоматично стали учасниками нашої успішної, творчої і веселої команди, яка згодом візьме участь у наймасштабнішому конкурсі легоконструювання ROBOTICA-2017!!! Бажаємо успіхів нашим розумничкам!

Навчаємося, розважаючись!

На черговому занятті гуртка «Юні архітектори» учасники команди Step to Dream Lego Architecture обговорили тему цьогорічного конкурсу ROBOTICA-2017, визначилися із завданнями, що мають виконати і ознайомилися з умовами участі.

Команда, в ході підготовки до заняття, ознайомилася з культурою обраної країни – Азербайджану та її столиці Баку, окремо продивилася роліки про архітектуру міста, виконали ескізи (нагадуємо, що тема ROBOTICA-2017 цього року – «Столиці світу»). Нами були підмічені й обговорені основні властивості архітектури, а також тенденції її розвитку.

Цікаво те, що гуртківці самі визначаються із завданнями кожного заняття, оскільки це не тільки забезпечує вдале їх виконання, а й єднає кожного учасника команди!

Не гаючи часу, діти одразу перейшли до возведення архітектурних споруд міста.

Шановні учасники гуртка, я бажаю вам і надалі залишатися однією командою, допомагаючи один одному, тому що тільки разом ми з легкістю виконаємо всі завдання проекту! Тренер команди Дар`я Валеріївна Запівалова.

Гурток LEGO «Юні архітектори»

На гурткові діти працюють над важким, але неймовірно цікавим завданням: проектують та конструюють будинки і споруди м. Баку. Нагадаємо, що тема цьогорічного конкурсу ROBOTIKA – 2017 «Столиці світу»! Бажаємо успіхів і творчого мислення нашим архітекторам!

 

Найрідніші кольори

Патріотизм у найзагальнішому розумінні – це любов до Батьківщини. Для кожної людини в світі її рідний край – найдорожчий та наймиліший серцю. Це той клаптик землі, що привітав її з життям, де минули дитячі роки, де живуть найближчі люди. Такі почуття зрозумілі, вони природні. Далі вони поширюються на цілу країну, в якій людина живе, на людей, що говорять однією мовою та створюють спільну культуру. Бо це все робить людей близькими, об’єднує.
Учнів у творчій студії об`єднала любов до України, яку вони виразили за допомогою конструктора LEGO!

Конструюємо, моделюємо

Надзвичайно цікаво проходять заняття у 5-му класі з нового для нашого закладу предмету «Технологія моделювання простих конструкцій та механізмів»! Учні із захопленням створюють моделі новітніх роботів-помічників, надаючи їм ряд корисних характеристик. А на що тільки здатна фантазія дітей! З однакового набору елементів лего вони створюють такі різні і цікаві конструкції і побудови. Уроки проводяться в груповій та індивідуальній формі. Успіхів і натхнення нашим легоконструкторам!

У вересні розпочалися заняття гуртка LEGO Архітектура, в якому діти 5-11 класів активно приймають участь! Юні легоконструктори практикуються у створенні різноманітних будівель, розробці споруд, конструюванні автотранспорту, адже цього року приймуть участь у грандіозному конкурсі легоконструювання ROBOTIKA – 2017!!! Тема конкурсу також дуже цікава – «Столиці світу», тож бажаємо натхнення і креативності нашим розумничкам!

Керівник гуртка LEGO Архітектура – Запівалова Дар`я Валеріївна

Перекладач

НОВИНИ

Календар

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
2 2 2 2 2 2 2 2