ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Міжнародний проект «Медіаосвіта»

З 27 по 30 черня 2017 року тривала вже 10-та Літня школа медіаосвіти і медіаграмотності АУП для вчителів початкової школи, яка відбувалася за підтримки Програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк, і зібрала 26 педагогів із 10 областей.

Серед них пощастило опинитися вчителю початкових класів Голощаповій Валерії Василівні.

Програма заходу була насиченою. Медіаексперт, медіа та бізнес-тренер, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Іванова, провела динамічний майстер-клас про інтерактивні методи під час викладання медіаосвіти. Медіапедагог Валентина Потапова практикувала методи критичного мислення і декодування медіатекстів. Заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач курсу «Сходинки до медіаграмотності» Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Дніпропетровської області, співавтор першої авторської програми для початківців «Я у Медіапросторі» Інна Іванова, поділилася викликами та злетами перших двох років викладання.А завідувач кафедри методики навчання мов і літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», регіональний координатор впровадження медіаосвіти в навчальні заклади Харківської області Галина Дегтярьова розповіла про методики інтеграції вивчення медіаграмотності в сучасні програми для початкової школи.

На майстер-класі зі створення анімації Юлії Рибіної, медіапедагога з Харкова, учасники екранізували вірш Ліни Костенко «Кольорові миші». Кожен проявив очікувані та неочікувані таланти. 

Фестиваль «Кіномедіа» розпочався

У літній школі анімаційного кіно фестивалю «Кіномедіа» взяла участь і вчитель нашої школи Голощапова Валерія Василівна, пройшовши конкурсний відбір.

Протягом п’яти днів учасники цієї школи вчилися основам драматургії, режисури та монтажу. Під керівництвом досвідчених аніматорів (Геннадія Летурновського, Степана Коваля, Михайла Тумелея, Степана Бірюкова та Євгена Сивоконя) було створено власну анімацію про важливість медіаграмотності в сучасному світі.

Участь у цій школі дозволила зануритися у чарівний світ анімації та розфарбувати фантастичними кольорами останні дні літа.

Виникло бажання поділитися незабутніми враженнями зі своїми учням та якомога швидше передати їм отримані знання.

Перекладач

НОВИНИ

Календар

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
2 2 2 2 2 2 2 2