ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Програма «Шість цеглинок»

Новорічна ялинка дошкільнят

Новорічне свято –це нові задуми і бажання, новий крок до підкорення нових технологій в Лего-конструюванні.

Дошкільнята намалювали ялинку і прикрасили лего-іграшками, та лего- гірляндами.

Різнокольорова осінь

В дошкільній групі «Чомусики» відбулося заняття» Різнокольорова осінь» з використання ЛЕГО «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК». Чудову можливість дає дітям Лего-конструкто для  відтворення  краси природи. Беручи до рук Лего цеглинки діти відчувають безліч  позитивних емоцій  і це допомагає створити будь-яку картину. Діти уміло працюють з ЛЕГО і миттєво виконують любе завдання.

Свято дошкілля

27.09.2016  до свята «День дошкілля» діти 4 класу показали дошкільнятам  театрально-казкову  виставу «Ріпка» по-новому з використанням ЛЕГО-цеглинок за програмою «ШІСТЬ ЦГЛИНОК», після перегляду дошкільнята самостійно переказали казку за допомогою ЛЕГО ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК. Треба відмітили, що ця діяльність не лише захоплює, а й приносить велику користь :формує уявлення про навколишній світ, виховує такі якості особистості, як самостійність, цілеспрямованість, наполегливість.

«Безмежний світ гри з LEGO»

20.09.2016 заступник директора з навчальної роботи Петренко О.В., вихователь-методист дошкільного підрозділу Рябокінь О.О. взяли участь у методичному об’єднанні  з питань упровадження програми «Безмежний світ гри з LEGO» в рамках проекту «Сприяння освіті» в ДНЗ №265.

Педагоги брали активну участь у практичних заняттях та отримали багато позитивного.

 

Інсценізація казки «Ріпка»

09.09.2016 до нашого закладу завітала методист дитячого садочка №143 Шварова Анна Валеріївна.

Учні 4 класу та дошкільної групи (педагоги Губар О.Г. і Рябокінь О.О.) провели спільний відкритий захід – інсценізацію казки «Ріпка» з використання ЛЕГО за програмою «6 цегинок».

Школярі і дошкільнята показали вміння співпрацювати один з одним, у парі та колективно; при цьому діти з повагою, добротою і теплом ставились один до одного.

Зустріч дітей дошкільної групи та дітей 4 класу

1 вересня   відбулася  спільна  зустріч  дітей дошкільної групи та дітей  «4»  класу початкової школи. Діти привітали школярів з Днем  знань!  Відвідали перший урок. Дошкільнята власно ручно зробили поробки  з конструктора Лего «Шість  цеглин»  та подарували школярам. На при кінці уроку діти всі разом читали вірші про Укаїну, та співали українські пісні.

Дошкільнятам дуже подобається працювати з Лего цеглинами за програмою «Шість цеглин»

 

ВЕСЕЛКА З ЛЕГО

У рамках роботи над проектом «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК» учні 4 класу (кл.керівник О.О.Гупалова) вигадували різні способи запам’ятовування послідовності кольорів веселки.

Ранкова гімнастика з «ЦЕГЛИНКАМИ»

 Діти дошкільної групи  розпочинають свій ранок з ранкової гімнастики з ЦЕГЛИНКАМИ  І ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК. Діти  відтворюють  свій настрій за допомогою  І ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК, та після проведення ранкової гімнастики діти  роблять подарунки один одному І ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК.

ЗАПАМЯТАЙКИ І ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК

Дошкільнята грали в цікаву гру  «ЗАПАМЯТАЙКИ  І ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК» діти порівнювали свою фігуру з фігурою вихователя старались виконувати всі запропановані завдання. Діти були уважними та дуже зацікавлиними.

Програма «Шість цеглинок». 2 клас

Другокласники (під керівництвом вихователя Чепенко О.В.) розпочали роботу у рамках програми «Шість цеглинок»

10. 09. 2015 в дошкільній групі була проведена гра з використанням  «Шість цеглинок» «Моя улюблена тварина ». Діти з задоволенням створили незвичайних  тварин (міль, кріт, тхір)  та розповіли  які пригоди з ними трапились .

Елемент уроку навчання грамоті з використанням шести цеглинок LEGOконструктора

Новый рисунок (1)

Новый рисунок (2)

Шість цеглинок. Урок математики

У рамках програми » Шість цеглинок» у 2 класі відбувся урок математики з використанням ЛЕГО- конструктора.  Дітям була запропонована фігура, яка складалась з трьох цеглинок. Школярі повинні були відтворити її по пам’яті.

Семінар у ДНЗ № 143

Педагоги НВК №13 відвідали  семінар в ДНЗ № 143. Ознайомились з новою програмою    «Шість цеглинок». Педагоги брали активну участь в практичній  частині та отримали велике задоволення від нової програми.

ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК

Цього року на теренах всієї країни розпочався проект «Шість цеглинок», до якого було залучено по 2 заклади в кожному місті та 7 закладів у м. Києві.

У Харкові – це ДНЗ № 143 та НВК № 13.

Проект передбачає тестування методики та буклету. Паралельно з нами тестування відбувається в Південній Африці та Мексиці. В Данії  — це вже стало щоденною практикою. Також університет Кембриджа проводить дослідження, як ці вправи впливають на розвиток самоконтролю дитини.

11 вересня 2015року в нашій школі відбувся семінар для вчителів та вихователів початкової школи, які не мали змоги відвідати цей захід.

Перекладач

НОВИНИ

Календар

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
2 2 2 2 2 2 2 2