ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Медична частина

Медична частина розташована на першому поверсі спального корпусу. Тут знаходяться кабінети: лікаря-педіатра, невролога, лікаря –ортопеда, маніпуляційний, фізіотерапевтичного лікування, 4 кабінети масажу, 3 зали ЛФК , зала механотерапії, кабінет інфрачервоної сауни.

Медичне обслуговування здійснюється цілодобово з 07.00 понеділка до 16.00 п’ятниці. Педіатричну службу очолює лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії Мартинова Юлія Олександрівна. Разом з нею працюють медична сестра першої кваліфікаційної категорії Громико Ольга Ігнатівна та медична сестра першої кваліфікаційної категорії Слєпухіна Вікторія Вікторівна. Основний напрямок педіатричної служби це профілактичні медичні огляди, прфілактичні щеплення та туберкулінодіагностика, профілактика гострих респіраторних вірусних інфекцій, пропоганда здорового способу життя, санітарно-просвітницька робота, надання лікувальної допомоги.

Медична частина постійно співпрацює з  науковими закладами: державними установами  «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка  Академії медичних наук України» та «Інститут охорони дітей та підлітків Академії медичних наук України», Харківською державною академією фізичної культури,  Харківською гуманітарно-педагогічною академією, Харківським медичним університетом.Усі вихованці щорічно проходять поглиблений медичний огляд вузькими спеціалістами державної установи «Інститут охорони дітей та підлітків Академії медичних наук України», для кожного розробляється індивідуальний план профілактичної  та оздоровчої роботи, назначаються процедури з урахуванням індивідуальних особливостей організму та стану захворюваності.

Лікування сколіотичної хвороби займаються дитячий лікар ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії Березюк Зінаїда Григорівна та дитячий лікар ортопед-травматолог другої кваліфікаційної категорії Івашина Тетяна Григорівна.

В закладі проводиться консервативне лікування сколіотичної хвороби яке складається з лікувальної фізкультури, масажу, фізіотерапевтичних процедур, лікувального плавання, години пасивного розвантаження хребта, корсетотерапії     ( за показниками).


Починаючи з 2001 року вперше  для лікування сколіозу  було застосовано корсети Шено.

Фізіотерапевтичне лікування  включає в себе -електрофорез з полтавським бішофітом, електростимуляція м’язів тулуба, синглентно-кисневі коктейлі, інфрачервону сауну.       Протягом 2016/2017 навчального року 1 учень в середньому одержав по 2 курса електропроцедур, направлених на лікування сколіотичної хвороби,3 курса масажу по 10 процедур кожний, 2 курси синглентно-кисневої суміші по 10 процедур.

Кабінети масажу оснащені  багатофункціональними масажними столами, тут працюють професійні висококваліфіковані медичні сестри з масажу.

Протягом навчального року проводиться більше 100 групових процедури лікувальної фізкультури в кожному класі. Два рази за навчальний рік медичні сестри з  лікувальної фізкультури проводять серед учнів тестування  м’язів тулуба з метою  контролю наростання сили м’язів в динаміці, функціональну пробу Руф’є для визначення стану серцево-судинної системи, життєву ємкість легенів. Рівень фізичного навантаження дітей знаходиться під постійним контролем лікаря-педіатра та лікарів-ортопедів. У навчально-виховному комплексі 3 зали лікувальної фізичної культури, що оснащені сучасним спортивним інвентарем, зал механотерапії, в якому щотижня проводяться заняття з учнями, яким виповнилось 14 років, атлетичний кружок – це та сучасна матеріальна база, яка дозволяє  тримати в належній фізичній формі кожного вихованця.  Кожному вихованцю додатково підбираються індивідуальні вправи ЛФК з урахуванням діагнозу.

1-2 рази на тиждень учні школи відвідували  лікувальне плавання в аквапарку «Волна».

Організоване 7-разове збалансоване харчування з достатньою кількістю свіжих фруктів, соків, молочних, м’ясних та рибних продуктів з урахуванням вікових потреб дітей. Питний режим виконується альтернативною водою.

 Заходи, які використовувалися для лікування сколіозу, дозволили одержати на кінець 2016/2017 навчального року наступні результати:

Заходи, які використовувалися для лікування сколіозу, дозволили одержати на кінець 2016/2017 навчального року наступні результати в порівнянні з минулим роком: зменьшилась група дітей з покращенням на 15,54 % відповідно збільшилась кількість стабілізації сколіотичного процесу на 13,78 %, прогресування знизилось на 3,23%.

Перекладач

НОВИНИ

Календар

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
2 2 2 2 2 2 2 2